فروشگاه اینترنتی زرفروش

این سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های ایرانی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

No images
No images

آموزش دروس ششم ابتدایی

نامه الکترونیک چاپ PDF


 

پس از پیوستن آموزش ششم ابتدایی به مقطع دبستان، بسیاری از دانش آموزان متحیر شدند که آیا می توانند با این سیستم جدید کنار بیایند یا نه.


همراه با آنها خانواده هایشان نیز از پیدایش این سیستم جدید ابراز نگرانی کردند.

 


اینک ما به شما مجموعه آموزش کامل دروس ششم ابتدایی را توصیه می کنیم تا با کنار گذاشتن نگرانیهای خود سال تحصیلی خوبی را به کودکان خود هدیه دهید.
قیمت: 8500 تومان

 

 

•●♥ҳ̸Ҳ̸ҳ (  ویژگیهای مجموعه آموزشی ششم ابتدایی) ҳ̸Ҳ̸ҳ♥●•

 

 

آموزش مطالب تمام کتابهای درسی به همراه تمرینتمامی آموزشها بر اساس آخرین تغییرات کتب درسی می باشدمجموعه آموزشی ششم ابتدایی به صورت نرم افزاری می باشد و لوح فشرده ای از تمام دروس تحصیلی را در خود جای داده است.پکیج آموزش ششم ابتدایی در بسته بندی اورجینال و شیک برای شما ارسال می شود.


 

قیمت: 8500 تومان

 قابل اجرا در تمام کامپیوترهابا تهیه نرم افزار آموزش ششم ابتدایی دیگر نیازی به تهیه کتب کمک درسی گران و جاگیر نداریدمجموعه آموزشی شامل دروس: ریاضی، علوم، فارسی،دیکته،بخوانیم و .........می باشد.برای اولین بار در ایران مجموعه ای Full Animation  با بازیهای جذاب،رنگ آمیزی، نقاشی، لطیفه، شعر، سرگرمیهای متنوع برای تنوع در کار و ایجاد بازدهی بالا در یادگیری به کودکان شما تقدیم می شود.بهترین مجموعه آموزشی براساس استانداردهای آموزشی


 

 

قیمت: 8500 تومان

 با بهره گیری از معلمین برجسته استان تهرانمجموعه کمک آموزشی ششم ابتدایی همچنین شامل مطالب آموزشی جنبی مانند: بیشتر بدانیم – نکته – فعالیت و .....می باشد

اگر در صفحه اصلی سایت، این محصول را ندیدید آن را در قسمت جستجوی محصولات جستجو کنید

 

 

قیمت: 8500 تومان
روی خرید پستی کلیک کرده و با خرید اینترنتی محصول را درب منزل تحویل بگیرید سپس مبلغ را به مامور پست بدهید


برای اطلاع بیشتر با شماره 09177131506 آقای خزاعی تماس بگیرید.